מקום למכונת כביסה ומייבש? מדף גבוה מחוץ להישג ידם של ילדים לחומרי ניקוי? אזור ספציפי לאחסון ארגזי שתייה וחלל מושלם למגב והמטאטא? סדר וארגון בחדר כביסה הם לא משימה פשוטה. היכולת לשמור על חדר הכביסה מאורגן לאורך זמן היא אתגר הדורש מחשבה ופתרונות יצירתיים. בדיוק משום כך השקנו בהום דיספליי מענה איכותי ויצירתי של מדפים וארונות לחדרי כביסה.
הבשורה המודולרית מתכתבת עם הצרכים שלכם בחדר הכביסה והכל לכדי מתכון מנצח. הום דיספליי מציעה פתרונות מידוף מודולריים לחדרי כביסה על בסיס מסילות (דגם גארדה), פלטה מחורצת (דגם רומא) ואפשרויות נוספות. לרשותכם מבחר אלמנטים להתקנה על גבי התשתית המודולרית כמו מדפים, מגירות, סלסלות, אביזרים, ווי תלייה, כונניות ועוד.
פתרונות המידוף של הום דיספליי לחדרי כביסה מאפשרים לכם “לשחק” עם האלמנטים על מנת לייעל את העבודה ולשמור על הסדר. היות שחדרי כביסה הם בדרך כלל חללים קטנים חשוב מאד להדגיש שהפתרונות מתפרשים לכל אורך הקיר. מהתקרה לרצפה ובחזרה.
האלמנטים המודולריים ניתנים לפירוק והרכבה בקלות ומתחברים באופן בטיחותי לחלוטין עם מחברים איכותיים. המערכות אינן דורשות ידע מוקדם להרכבה עצמית ואפשר פשוט לבוא ולקחת באותו היום מידוף מלא לחדר הכביסה. ללא זמני המתנה וללא עיכובים מיותרים.

  צרו איתנו קשר

  לתשומת ליבכם:

  מבצע במיוחד עבורכם .
  בקניית 100 קולבים מאותו הדגם נהנים
  מ23% הנחה !!

  מלבד קולבי אנטי סליפ(מקט 10048-10049)- הנמכרים באריזה של 50 יח.

  פיתוח האתר